Omschrijving
Op zoek naar een leuke kluswoning op een centrale locatie?
Stop met zoeken! Aan de Schubertlaan vindt u dit charmante 4-kamerappartement met volop mogelijkheden. Een heerlijke plek voor wie zijn eigen stempel wil drukken, met verrassend veel ruimte, twee zonnige balkons én een eigen berging.
Binnen vindt u veel handige opbergruimte dankzij de inbouwkasten en de separate berging in de onderbouw. Met een balkon op het oosten én één op het westen geniet u van de eerste én laatste zonnestralen van de dag – de perfecte balans tussen ochtendkoffie en avondborrel.
Ligging
Het complex ligt in de geliefde Componistenwijk, op loopafstand van winkelcentra De Luifelbaan en Wagnerplein, diverse sport- en recreatievoorzieningen, het Bio Science Park, LUMC, de universiteit, scholen en openbaar vervoer. Ook de uitvalswegen A4/N11 en A44/N206 zijn snel bereikbaar. Binnen enkele minuten fietst u naar Leiden Centraal, NS De Vink of het bruisende centrum van Leiden.
Indeling
Begane grond:
Gemeenschappelijke entree met brievenbussen, bellentableau en trappenhuis. In de onderbouw beschikt u over een eigen berging – ideaal voor fietsen of extra opslag.
1e verdieping:
U komt binnen in een ruime hal met garderobe. De lichte woonkamer heeft een vrij uitzicht en biedt genoeg ruimte voor een gezellige zit- én eethoek. De gesloten keuken grenst aan het balkon en heeft daardoor fijn daglicht en frisse lucht.
Er zijn twee slaapkamers, waarvan de master direct grenst aan de badkamer. De tweede kamer heeft toegang tot het balkon en kan ook uitstekend dienen als thuiswerkplek of inloopkast.
De badkamer is eenvoudig maar praktisch, met een inloopdouche, wastafel en aansluiting voor de wasmachine. Een raam zorgt voor natuurlijke ventilatie. Daarnaast is er een separaat toilet met fonteintje en een ruime inbouwkast op de gang voor extra bergruimte.
Buiten:
Geniet van het buitenleven op twee balkons – eentje op het oosten en eentje op het westen. Zo heeft u de zon van zonsopgang tot zonsondergang. Vooral het balkon aan de westkant is een heerlijke plek om ’s avonds na een drukke dag te ontspannen met uitzicht en de laatste zonnestralen.
De bijzonderheden van deze woning:
- hoekappartement met vrij uitzicht naar 2 zijden;
- 2 slaapkamers;
- balkon op het westen en balkon op het oosten;
- gelegen op een centrale locatie;
- eigen berging in de onderbouw;
- gedeeltelijk voorzien van dubbel glas;
- verwarming door middel van blokverwarming;
- warm water badkamer door middel van een geiser;
- actieve V.v.E. bijdrage ca. € 182,00 per maand inclusief voorschot stookkosten.
Verkocht
- 71 m2 oppervlakte
- 2 slaapkamers
Kenmerken
- Datum aanvaarding15 januari 2026
- StatusVerkocht
- Koopprijs€ 269.000,- k.k.
- AanvaardingPer datum
- Soort objectAppartement
- Soort appartementPortiekflat
- Bouwjaar1967
- BouwvormBestaande bouw
- LiggingenIn woonwijk, Vrij uitzicht
- Soort dakPlat dak
- Materiaal dakBitumineuze Dakbedekking
- Woonoppervlakte71 m2
- Inhoud234 m3
- Aantal kamers4
- Aantal slaapkamers2
- Aantal badkamers1
- Aantal woonlagen3
- VerwarmingBlokverwarming
- WarmwaterGeiser eigendom
- IsolatieGedeeltelijk dubbelglas
- CombiketelNee
- TuinGeen tuin
- VoorzieningenVoorzien van elektra
- Totaal aantal1
- Parkeer faciliteitenParkeervergunningen
- GarageGeen garage